GLASS & CERAMICS / Ceramics / Jardiniere 12319239
nr 1231 9239
JARDINIERE
2 + 1 delar. Height: 17-19, including Rörstrand, lagning vid fot av Rörstrand ytterfodret.
2 + 1 delar. Höjd: 17-19, bland annat Rörstrand
Condition: en större lagning vid fot, nagg
600
SEK 450
Monday January 28 2019
at 19:45:28
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
6